Tjeckoslovakien, bruksslitage, skador, längd 60 cm
400 SEK | 2019-02-05 15:25 |
350 SEK | 2019-02-06 11:52 |
100 SEK | 2019-02-04 12:26 |
100 SEK | Startpris |