2 stycken, varav en signerad, bruksslitage. Höjd 17 cm.
200 SEK | 2019-02-02 11:58 |
175 SEK | 2019-02-17 20:18 |
125 SEK | 2019-02-07 02:05 |
100 SEK | Startpris |