Skulptur i patinerad brons, "Nordisk ryttare". Signerad och numrerad 1/12. (Höjd 33, längd 33) Proveniens: Konstnärens egen ateljé.
2 000 SEK | 2019-02-24 12:03 |
1 900 SEK | 2019-02-24 10:05 |
1 700 SEK | 2019-02-24 10:07 |
1 500 SEK | 2019-02-24 06:56 |
1 200 SEK | 2019-02-24 09:44 |
400 SEK | 2019-02-23 10:02 |
100 SEK | 2019-02-21 19:12 |
100 SEK | Startpris |