Olja på duk, soldat med familj. Osignerad. Duk med stötmärken, färgsläpp, hörn med lagning. (55x42)
250 SEK | 2019-02-24 11:52 |
200 SEK | 2019-02-24 11:56 |
100 SEK | 2019-02-21 19:51 |
100 SEK | Startpris |