Kaffekopp med fat, Kina, 1700-tal. Skålar 7st, cloissonéarbeten. Vas, kantlagning och nagg, m.m. Mindre naggar. (Högsta höjd 30)
3 800 SEK | 2019-02-24 10:03 |
3 600 SEK | 2019-02-24 09:46 |
200 SEK | 2019-02-23 15:41 |
150 SEK | 2019-02-22 18:04 |
100 SEK | 2019-02-21 20:03 |
100 SEK | Start price |