Färglitografi, midsommarstång. Signerad och numrerad. Daterad 1974. Inramad. (63x50)
350 SEK | 2019-02-24 08:52 |
300 SEK | 2019-02-23 22:14 |
250 SEK | 2019-02-22 14:57 |
200 SEK | 2019-02-21 22:03 |
100 SEK | Startpris |