Polykrom dekor. Hänklar i form av drakdjur. Stämplade. Lockknoppar med lagning. Smärre fläckar. (Höjd 51)
1 300 SEK | 2019-02-24 12:34 |
1 200 SEK | 2019-02-24 10:03 |
1 000 SEK | 2019-02-24 10:16 |
550 SEK | 2019-02-22 08:37 |
550 SEK | 2019-02-22 22:31 |
450 SEK | 2019-02-22 12:22 |
150 SEK | 2019-02-22 00:37 |
100 SEK | Startpris |