Trepassformad fot med genombruten dekor, godronnerad skål. Invändigt förgylld. Otydliga stämplar, gravyr, mindre förstärkningar. (Höjd 14,5. Vikt 157g.)
1 300 SEK | 2019-02-24 11:48 |
1 200 SEK | 2019-02-24 08:33 |
1 000 SEK | 2019-02-24 09:51 |
550 SEK | 2019-02-22 15:20 |
500 SEK | 2019-02-23 09:36 |
400 SEK | 2019-02-22 00:00 |
350 SEK | 2019-02-22 09:49 |
250 SEK | 2019-02-21 20:28 |
250 SEK | 2019-02-21 22:37 |
150 SEK | 2019-02-21 21:45 |
100 SEK | Startpris |