Rotfanerat. Med svartmålade detaljer. Lod, pendel och nyckel finns. Förstärkningar. Fanerskador, märken. (Höjd 120)
1 700 SEK | 2019-02-24 11:18 |
1 600 SEK | 2019-02-23 20:30 |
1 100 SEK | 2019-02-23 16:28 |
800 SEK | 2019-02-22 17:52 |
150 SEK | 2019-02-22 22:34 |
100 SEK | Start price |