Mattallrikar 12st, djupa tallrikar 12st, förrättstallrikar 12st, assietter 12st, terrin med underfat samt serveringsdelar 7st. Bruksslitage, enstaka nagg. (Största diameter 33)
2 000 SEK | 2019-02-23 21:30 |
1 900 SEK | 2019-02-21 23:10 |
1 500 SEK | 2019-02-21 22:07 |
350 SEK | 2019-02-21 22:40 |
100 SEK | 2019-02-21 19:21 |
100 SEK | Start price |