Olja på duk, komposition. Signerad och daterad 76. (84x64)
800 SEK | 2019-02-24 11:34 |
750 SEK | 2019-02-24 10:33 |
500 SEK | 2019-02-24 09:58 |
200 SEK | 2019-02-21 23:50 |
150 SEK | 2019-02-21 22:58 |
100 SEK | Startpris |