Olja på duk, sfinxen i Giza. Signerad. Mindre repor. Uppklistrad på pannå. Kantretuscher. (30x42)
8 200 SEK | 2019-02-24 08:33 |
8 000 SEK | 2019-02-24 10:22 |
6 400 SEK | 2019-02-24 09:13 |
3 000 SEK | 2019-02-24 09:09 |
2 200 SEK | 2019-02-23 20:56 |
1 800 SEK | 2019-02-22 11:41 |
1 200 SEK | 2019-02-23 10:59 |
950 SEK | 2019-02-22 09:27 |
100 SEK | 2019-02-21 20:08 |
100 SEK | Startpris |