Mattallrikar 17st, förrättstallrikar 11st, djupa tallrikar 11st, assietter 7st, tekoppar 4st, tefat 2st, terrin, såsskålar 2st samt uppläggningsfat 7st. Naggar, krackeleringar, missfärgningar. (Mattallrikarnas diameter 26,5)
1 800 SEK | 2019-02-24 11:05 |
1 700 SEK | 2019-02-23 23:06 |
1 500 SEK | 2019-02-23 13:04 |
550 SEK | 2019-02-22 06:56 |
250 SEK | 2019-02-21 22:13 |
100 SEK | Start price |