Valnöt, längd 154, bredd 101, höjd 74 cm. 2 st iläggsskivor, 'a 58 cm. 8 st stolar med lösa dynor,
smärre bruksslitage, mindre repor på skiva, sitsar med smuts/damm
5 800 SEK | 2019-02-24 20:15 |
5 600 SEK | 2019-02-24 20:15 |
5 200 SEK | 2019-02-24 20:15 |
4 800 SEK | 2019-02-24 20:15 |
4 200 SEK | 2019-02-24 18:49 |
2 600 SEK | 2019-02-24 15:36 |
2 300 SEK | 2019-02-18 15:14 |
2 200 SEK | 2019-02-14 22:35 |
700 SEK | 2019-02-14 19:46 |
100 SEK | Startpris |