5 koppar, 6 fat, flintgods, 1900-talets andra hälft. Tre koppar uniksignerade. Bruksslitage, krackeleringar, missfärgningar. En kopp med spricka. Höjd ca 6 cm.
1 300 SEK | 2019-02-12 12:04 |
1 200 SEK | 2019-02-24 09:38 |
750 SEK | 2019-02-24 00:42 |
550 SEK | 2019-02-21 18:20 |
250 SEK | 2019-02-21 09:48 |
175 SEK | 2019-02-18 20:01 |
100 SEK | Startpris |