18/1900-tal, bruksslitage, längd 88 cm
550 SEK | 2019-02-23 16:46 |
550 SEK | 2019-02-24 20:28 |
450 SEK | 2019-02-24 18:33 |
200 SEK | 2019-02-13 18:24 |
100 SEK | Startpris |