Tidigt 1900-tal, ek, 4 st utdragslådor samt 2 st mindre luckor, smärre bruksslitage, 100 x 18, höjd 31 cm
1 700 SEK | 2019-02-24 20:30 |
1 600 SEK | 2019-02-24 20:30 |
200 SEK | 2019-02-24 11:53 |
150 SEK | 2019-02-14 21:39 |
100 SEK | 2019-02-12 17:43 |
100 SEK | Startpris |