Omkring sekelskifte 18/1900-tal, majolika med etsad originalkupa. Smärre bruksslitage. Funktionsduglig. Höjd 72 cm.
2 300 SEK | 2019-02-24 12:51 |
2 200 SEK | 2019-02-24 18:44 |
1 100 SEK | 2019-02-24 18:34 |
900 SEK | 2019-02-23 15:51 |
400 SEK | 2019-02-19 20:07 |
350 SEK | 2019-02-14 19:12 |
350 SEK | 2019-02-17 17:14 |
100 SEK | Startpris |