Färglitografi, 80/125. Stilleben med blombukett i vas. Signerad. Dagmått 52x64 cm. Ej examinerad ur ram.
2 400 SEK | 2019-02-19 16:41 |
2 200 SEK | 2019-02-19 11:44 |
2 000 SEK | 2019-02-07 18:22 |
1 800 SEK | 2019-02-15 22:42 |
900 SEK | 2019-02-05 19:56 |
300 SEK | Startpris |