Signerad, samt numrerad 89725, smärre bruksslitage. Höjd 30 cm.
700 SEK | 2019-03-02 22:15 |
650 SEK | 2019-03-02 20:52 |
450 SEK | 2019-03-02 16:01 |
400 SEK | 2019-03-02 14:25 |
250 SEK | 2019-02-24 21:36 |
175 SEK | 2019-02-23 11:00 |
125 SEK | 2019-02-21 22:13 |
100 SEK | Startpris |