1800-tal, bruksslitage, längd fodral 12 cm
550 SEK | 2019-03-03 19:49 |
500 SEK | 2019-03-03 19:49 |
300 SEK | 2019-03-03 19:48 |
250 SEK | 2019-02-20 11:32 |
200 SEK | 2019-02-19 20:38 |
175 SEK | 2019-02-17 17:32 |
100 SEK | Startpris |