Dubbelvävd, signerad "AI", smärre bruksslitage, 219 x 130 cm
2 000 SEK | 2019-03-03 18:56 |
1 900 SEK | 2019-03-03 20:20 |
950 SEK | 2019-03-03 18:31 |
600 SEK | 2019-03-03 18:02 |
550 SEK | 2019-02-26 17:06 |
500 SEK | 2019-02-25 18:21 |
100 SEK | Startpris |