Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, mindre lagning på ett hörn, 210 x 126 cm
700 SEK | 2019-03-03 19:26 |
650 SEK | 2019-03-03 17:59 |
550 SEK | 2019-02-18 09:54 |
100 SEK | Startpris |