Plåtbil Reco Spanien Fangio. Skador på avgasrör m.m., Träbil Lundby Smärre bruksslitage samt symaskin USSR, defekt.
125 SEK | 2019-03-08 19:56 |
100 SEK | 2019-03-06 18:18 |
100 SEK | Startpris |