Ett par, dekor i underglasyrblått med blommor mm, en med mindre kantnagg, en med konstlagning, diameter 35 cm
900 SEK | 2019-03-17 19:39 |
850 SEK | 2019-03-17 18:56 |
350 SEK | 2019-03-13 10:22 |
250 SEK | 2019-03-12 17:45 |
100 SEK | Startpris |