Wilhelm Kåge, 16 delar, bl.a. tallrikar, uppläggningsfat, samt skål. Bruksslitage, glasyrkrackeleringar, samt mindre missfärgningar. Längd största fat 35 cm.
450 SEK | 2019-03-17 19:41 |
400 SEK | 2019-03-05 21:48 |
150 SEK | 2019-03-17 18:15 |
100 SEK | Startpris |