"I Skördetider", signerad samt numrerad 15/75, bildmått 49 x 49 cm
200 SEK | 2019-03-17 20:41 |
175 SEK | 2019-03-17 20:41 |
150 SEK | 2019-03-16 18:40 |
125 SEK | 2019-03-15 12:52 |
100 SEK | Startpris |