64254. Sølvtøjsskab af mahogni, 19. årh.

Sølvtøjsskab, todelt. Underdelen med to skuffer, overdel med skuffe, skab med svungne døre og skuffe foroven, Københavnertop. Nøglebeslag af perlemor. I skabet hylder.
H. 150 cm, bredde 97, dybde 48 cm

Mindre finerskader, svindrevne i højre side, liste mangler foroven

Varenr 64254

13 Marts 2019 20:09

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms