Träskuren och bemålad figur, "Bofink". Signerad och daterad 1989. (Längd 14)
1 300 SEK | 2019-03-17 11:28 |
1 200 SEK | 2019-03-16 07:54 |
1 000 SEK | 2019-03-14 19:49 |
700 SEK | 2019-03-15 22:28 |
450 SEK | 2019-03-15 00:56 |
350 SEK | 2019-03-14 21:47 |
150 SEK | 2019-03-14 19:55 |
100 SEK | Startpris |