Halmarbete. Lock med inläggningar. Slitage, ytskador. (Höjd 5,5, 13,5x9,5)
700 SEK | 2019-03-17 11:07 |
650 SEK | 2019-03-17 10:37 |
200 SEK | 2019-03-16 21:58 |
150 SEK | 2019-03-16 10:33 |
100 SEK | 2019-03-14 22:13 |
100 SEK | Startpris |