Olja på duk, Stockholmsbild. Signerad och daterad 1916. Kant med mindre färgsläpp. (58x40)
550 SEK | 2019-03-16 18:53 |
500 SEK | 2019-03-16 15:48 |
200 SEK | 2019-03-15 03:10 |
100 SEK | Startpris |