Träskuren och bemålad figur, soldat med värja. Signerad och daterad 1944. Mindre avslag. (Höjd 36)
1 100 SEK | 2019-03-17 11:59 |
1 000 SEK | 2019-03-17 12:28 |
600 SEK | 2019-03-17 11:57 |
350 SEK | 2019-03-16 15:03 |
100 SEK | Startpris |