Förgylld metall. Svartmålad träsockel. Kupa av glas. Urtavla med slitage. (Urets höjd 9)
1 200 SEK | 2019-03-17 09:43 |
1 100 SEK | 2019-03-15 13:55 |
950 SEK | 2019-03-16 19:40 |
600 SEK | 2019-03-16 14:50 |
300 SEK | 2019-03-14 19:58 |
250 SEK | 2019-03-15 06:08 |
150 SEK | 2019-03-14 20:30 |
100 SEK | Startpris |