Med klocknyckel. Emaljskador, slitage. (Diameter 60mm)
700 SEK | 2019-03-16 19:27 |
650 SEK | 2019-03-15 14:35 |
450 SEK | 2019-03-14 20:35 |
100 SEK | Startpris |