88. Ole Ring (1902-1972): Parti fra Gundsølille med mand der skovler sne i vintersolen

Olie på lærred. Sign. Ole Ring. 76 x 101 cm

Varenr 66111

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 20000-30000 DKK

Kvalitetsauktion 284,