Olie på lærred, 31 x 36,5 cm. Sign. Jul. P. 1896
JARASMAIL | 3.400 DKK | 2019-06-06 16:21 |
24229 | 3.200 DKK | 2019-06-06 16:16 |
2.000 DKK | Startpris |