Fanerat i alrot med inläggningar. Nyckelskylt i mässing, med graverad dekor. Nyckel saknas. Torrsprickor, smärre ytskador, locket ställvis maskstunget. (Höjd 12, 58x45)
1 200 SEK | 2019-04-07 10:11 |
1 100 SEK | 2019-04-07 11:07 |
650 SEK | 2019-04-05 21:15 |
250 SEK | 2019-04-05 06:54 |
150 SEK | 2019-04-04 21:40 |
100 SEK | 2019-04-04 19:45 |
100 SEK | Startpris |