Försilvrad tenn. Med dekor av hund, kerub, växtlighet och skalbagge. Bläckhornet saknar insats. Gångjärn med förstärkning. Bruksslitage, repor. (Längd 35)
750 SEK | 2019-04-07 11:38 |
700 SEK | 2019-04-06 17:07 |
350 SEK | 2019-04-07 08:35 |
250 SEK | 2019-04-05 06:59 |
250 SEK | 2019-04-05 19:52 |
150 SEK | 2019-04-04 21:03 |
100 SEK | Startpris |