Olja på duk, stadsbild med figurer. Signerad. (34x49)
1 400 SEK | 2019-04-07 11:54 |
1 300 SEK | 2019-04-06 23:39 |
1 000 SEK | 2019-04-06 22:18 |
900 SEK | 2019-04-06 17:21 |
900 SEK | 2019-04-06 17:35 |
250 SEK | 2019-04-05 11:19 |
150 SEK | 2019-04-05 08:47 |
100 SEK | 2019-04-04 19:57 |
100 SEK | Startpris |