Olja på duk, "Beskyddaren". Signerad och daterad 98. (190x126) Proveniens: Konstnärens egen ateljé.
1 200 SEK | 2019-04-05 21:36 |
1 100 SEK | 2019-04-05 21:36 |
1 000 SEK | 2019-04-04 21:25 |
100 SEK | Startpris |