Troligen horn. Lock med infälld, förgylld medaljong, porträtt av Karl XIV Johan och Desideria. Stämplat Morell. Burken med naggar, mindre sprickbildning. Lockdekor lös. (Höjd 2,5, diameter 8)
2 900 SEK | 2019-04-06 23:59 |
2 800 SEK | 2019-04-07 11:38 |
2 100 SEK | 2019-04-06 05:11 |
1 600 SEK | 2019-04-06 16:44 |
950 SEK | 2019-04-04 17:45 |
100 SEK | Startpris |