Akvarell, "Danils gård Floda kyrkby". Signerad och daterad 1970. Bladet något förskjutet i ram. (33x50)
2 100 SEK | 2019-04-07 10:56 |
2 000 SEK | 2019-04-07 11:52 |
1 500 SEK | 2019-04-04 19:33 |
1 100 SEK | 2019-04-06 17:19 |
950 SEK | 2019-04-05 08:54 |
750 SEK | 2019-04-02 09:32 |
100 SEK | Startpris |