Fanerad i bl.a. valnöt och valnötsrot. Beslag, handtag och nyckelskylt i mässing. Senare monterad på hjul. Nyckel finns. Invändigt senare zinkbeklädd. Fanerskador, fanerkompletteringar. (Höjd 85, bredd 117, djup 65)
1 900 SEK | 2019-04-05 09:52 |
1 800 SEK | 2019-04-05 19:35 |
1 500 SEK | 2019-04-05 16:19 |
650 SEK | 2019-04-04 22:09 |
550 SEK | 2019-04-05 03:40 |
450 SEK | 2019-04-05 00:23 |
350 SEK | 2019-04-04 23:04 |
100 SEK | Startpris |