Skiktlimmad bok. Med sadegjord och stoppad nackkudde. Stämplad. Bruksslitage, mindre märken. (Höjd 103)
4 000 SEK | 2019-04-06 22:46 |
3 800 SEK | 2019-04-07 11:32 |
3 200 SEK | 2019-04-06 08:29 |
1 500 SEK | 2019-04-05 14:11 |
1 400 SEK | 2019-04-05 10:59 |
600 SEK | 2019-04-05 09:04 |
500 SEK | 2019-04-04 23:15 |
400 SEK | 2019-04-04 23:25 |
150 SEK | 2019-04-04 20:52 |
100 SEK | 2019-04-04 19:21 |
100 SEK | Startpris |