Förgyllda och bronserade. Kannelerade ben och skuren dekor. Färgslitage, stötmärken. (Höjd 95)
4 000 SEK | 2019-04-07 11:55 |
3 800 SEK | 2019-04-07 12:16 |
3 000 SEK | 2019-04-07 11:56 |
2 100 SEK | 2019-04-07 09:36 |
1 200 SEK | 2019-04-07 10:49 |
800 SEK | 2019-04-04 22:50 |
700 SEK | 2019-04-06 17:44 |
600 SEK | 2019-04-06 16:18 |
450 SEK | 2019-04-05 17:46 |
250 SEK | 2019-04-05 08:48 |
100 SEK | Startpris |