Betsad böjträ. Med brun, knappstoppad skinnklädsel. Ytslitage, fläckar. Klädsel ställvis torr och med ytskador. (Höjd 97)
2 100 SEK | 2019-04-06 23:46 |
2 000 SEK | 2019-04-05 20:34 |
2 000 SEK | 2019-04-06 17:34 |
1 700 SEK | 2019-04-05 21:41 |
1 300 SEK | 2019-04-05 08:39 |
150 SEK | 2019-04-04 20:53 |
100 SEK | Startpris |