1800-tal, diam. ca 65 mm, mindre nagg, bottenrepor
1 700 SEK | 2019-04-07 19:49 |
1 600 SEK | 2019-04-07 19:48 |
1 400 SEK | 2019-04-07 19:48 |
1 000 SEK | 2019-04-07 17:04 |
800 SEK | 2019-04-02 20:04 |
400 SEK | 2019-03-30 22:17 |
100 SEK | Startpris |