Litografi i farver. Sign. Lis Zwick 1992, 110/250. U. ramme. Bladstørrelse 70 x 52.
Flot farvefrisk og urørt stand.
4165 | 325 DKK | 2019-04-10 19:02 |
MO23BOX117 | 300 DKK | 2019-04-10 15:44 |
28102 | 250 DKK | 2019-04-06 17:00 |
24903 | 225 DKK | 2019-04-06 22:24 |
28121 | 150 DKK | 2019-04-04 11:55 |
26067 | 125 DKK | 2019-04-04 10:31 |
27866 | 100 DKK | 2019-04-03 23:04 |
100 DKK | Startpris |