65159. Lis Zwick (f. 1943): "Carmen", sign. litografi i farver

Komposition. Litografi i farver. Sign. Lis Zwick, 103/150. 48 x 41. U.R.
Mint condition.

Varenr 65159

10 April 2019 19:53

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK 375 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 750 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

4165375 DKK2019-04-10 19:01
17602350 DKK2019-04-10 18:20
24903275 DKK2019-04-10 18:28
MO23BOX117200 DKK2019-04-10 15:45
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms