Komposition. Litografi i farver. Sign. Lis Zwick, 103/150. 48 x 41. U.R.
Mint condition.
4165 | 375 DKK | 2019-04-10 19:01 |
17602 | 350 DKK | 2019-04-10 18:20 |
24903 | 275 DKK | 2019-04-10 18:28 |
MO23BOX117 | 200 DKK | 2019-04-10 15:45 |
100 DKK | Startpris |