"Sniff", 1950-70-tal, bruksslitage, höjd 17 cm.
2 000 SEK | 2019-04-14 19:06 |
1 900 SEK | 2019-04-14 19:05 |
1 700 SEK | 2019-04-14 16:43 |
1 200 SEK | 2019-04-08 19:06 |
400 SEK | 2019-04-07 10:27 |
150 SEK | 2019-04-01 21:09 |
100 SEK | Startpris |